ردیاب خودرو و جی پی اس خودرو فروش انواع ردیاب خودرو ، ردیاب شخصی . فروش جی پی اس خودرو

ردیاب شخصی-mt90

دلایل نیاز به استفاده از دستگاه ردیاب خودرو و ردیاب شخصی در شرکت ها و سازمانها

personal tracker

امروزه با توجه به حساس و پیچیده بودن شغل ها حفاظت از نیروی کار یکی از دغدغه های فکری کارفرمایان شرکت ها می باشد. در سراسر دنیا افراد زیادی در شرکت ها استخدام می شوند و هر کدام ازا فراد با توجه به حساسیت شغل آنها ، جز یکی از ارکان اصلی شرکت محسوب می شوند و ممکن است رقبا برای ضربه زدن به شرکت به فکر آسیب زدن به آنها باشند. شغل هایی مثل بازاریابی شرکت های بزرگ که ممکن است در طول روز مکانهای مختلفی بروند. اینکه چگونه نیروی کار را ردیابی کرد و همیشه آنها را در دسترس داشت سوالی است که کارفرمایان در ذهن دارند. ردیاب شخصی بهترین روش برای ردیابی نیروی کار می باشد. بوسیله ی این فناوری جی پی اس می توانید هم کارکنان شرکت را در هرجایی که هستند در دسترس داشته باشید و هم از موقعیت خودرو های شرکت مطلع باشید.

علاوه بر ردیابی نیروی کار ردیابی کردن ماشین های شرکت نیز حائز اهمیت است اینکه خودرو در حال حاضر کجاست نزدیک ترین خودرو به شرکت کدام است یا کدام خودرو می تواند زودتر به محل کار مشتری برسد جز اصلی ترین مشکلات صاحبان شرکت می باشد اما در واقع جواب تمام این مشکلات استفاده از ردیاب خودرو می باشد.

برخی از شرکت ها در بخش نیروی انسانی سرمایه گذاری می کنند. داشتن نیروی انسانی زیاد هم خود علاوه برداشتن سود منجر به ضررهایی می شود زیرا کارفرمایان باید همیشه کارکنان را مدیریت کنند و جا و مکان آنها مطلع شوند و به آنها سرکشی کنند و ببینند که آنها به اندازه کافی کار می کنند یا خیر. اینجا فناوری ردیاب جی پی اس به کمک کارفرمایان آمده است زیرا با مجهز کردن هر کدام از کارکنان به دستگاه ردیاب جی پی اس شخصی می توانید از موقعیت آنها باخبر شوید و بفهمید که در حال حاضر در کجا هستند و آیا کار می کنند یا خیر.

استفاده از دستگاه ردیاب شخصی برای کارکنان باعث سود دهی بیشتر شرکت می شود زیرا با داشتن این دستگاه ردیاب شما می توانید افراد سودمند و مضر را تشخیص دهید و منجر به بهره وری و سود دهی بیشتر شرکت شوید.

امروزه با توجه به روی کار آمدن گوشی های هوشمند و اینترنت مشاهده می کنیم که در سرکار و خانه اکثر افراد مشغول کار با گوشی هستند ،داشتن گوشی و اینترنت فواید زیادی دارد اما استفاده از آن سرکار و به نوعی از زیر کار در رفتن توسط گوشی می تواند منجر به ضررهایی به شرکت شود. داشتن ردیاب شخصی می تواند به شما گزارشاتی از تعداد ساعات کاری هر شخص بدهد که خود همین منجر به شناسایی افراد سودمند برای شرکت می شود.

خیلی از شرکت ها هستند علاوه بر داشتن نیروی انسانی فراوان از ماشین های زیادی استفاده می کنند به نحوی که کار آنها بیشتر خدمات به مشتریان و توزیع کالا می باشد سالم رسیدن ماشین ها به مقصد و راضی بودن مشتریان مسلما یکی از هدف های شرکت در جذب مشتری بیشتر می باشد اما اینکه از کجا بفهمند که رانندگان در تایم مشخص شده به مقصد می رسند تنها با داشتن ردیاب خودرو روی ماشین امکان پذیر است زیرا با استفاده از ردیاب خودرو دیگر رانندگان به فکر دور زدن شرکت و وقت گذارانی در طول مسیر نیستند زیرا در سامانه ردیابی گزارشات کاملی از وضعیت خودرو، شامل مسیر حرکت خودرو ،ورود و خروج از حصار جغرافیایی تعیین شده، خرابی خودرو، بی احتیاطی راننده در رانندگی و سرعت غیر مجاز خودرو ارائه میشود.

داشتن ردیاب خودرو علاوه بر رسیدن به موقع خودرو به مقصد می تواند مانعی برای سرقت خودرو باشد زیرا در صورت سرقت شما می توانید سریعا از مکان خودرو مطلع شوید.

فانزیو دیتا

ردیاب شخصی نیاز بیماران آلزایمری و افراد کم توان

بیماران آلزایمری

شاید یکی از دغدغه های فکری خانواده هایی که بیماران آلزایمری دارند مراقبت از آنها باشد .

ممکن است یکی از اعضای خانواده شما ازجمله پدر، مادر یا فرزندان شما دچار بیماری آلزایمر باشند مسلما همه اعضای خانواده برای شما عزیز و محترم هستند و شما دوست دارید هرکاری انجام دهید و هر وسیله ای بخرید تا بتوانید به راحتی از آنها مراقبت کنید.

با استفاده از دستگاه ردیاب شخصی می توانید مکان دقیق فرزندان خود را بفهمید یا هر کدام از اجزای خانواده که برای شما مهم هستند حتی پدر و مادری که دچار بیماری آلزایمر هستند.

در اینجا مزایای دستگاه ردیاب شخصی برای بیماران آلزایمری را مشاهده می کنید و می توانید با خرید دستگاه نگرانی های خود را کاهش دهید  و درصورتی که سر کار هستید و امکان مراقبت دائمی از پدر و مادر خود را که دچار بیماری آلزایمر هستند ندارید و نمی توانید درب خانه را به روی آنها قفل کنید یک دستگاه ردیاب جی پی اس تهیه کنید و خیال خود را برای همیشه آسوده کنید.

مزایای ردیاب شخصی برای بیماران آلزایمری:

1-تعین محل و ردیابی:

با استفاده از دستگاه ردیاب شخصی می توانید محل دقیق هر کدام از افراد خانواده یا حتی پدر و مادر سالخورده خود را که دچار بیماری آلزایمر هستند را ردیابی کنید . با دراختیار گذاشتن این دستگاه ردیاب شما می توانید هر زمانی که آنها به کمک شما نیاز داشتند سریعا به آنها کمک کنید.

2-کمک به آنها :

 یکی از ویژگی های دستگاه ردیاب شخصی این است که زمانی که بیماران آلزایمری نیازمند کمک باشند شما می توانید با این دستگاه سریعا مطلع شوید و خودتان را به آنها برساند و به آنها کمک کنید.

3-هشدار:

زمانی که شما دستگاه ردیاب را دراختیار پدر و مادرتان یا هر شخصی دیگر که دچار بیماری آلزایمر است می گذارید می توانید دستگاه را طوری تنظیم کنید که در صورت رخ دادن حادثه ای برای آنها یا خارج شدن از محدودی جغرافیایی که برای دستگاه  ردیاب تعیین کرده اید، دستگاه جی پی اس به گوشی ،تبلت ،لپ تاپ یا کامپیوتر اعلان خطر کند و شما را با خبر کند.

4-کاهش نگرانی :

شاید بارها برای شما این اتفاق رخ داده باشد که سرکار بروید اما تمام فکر شما سوی پدر و مادرتان باشد که دچار بیماری آلزایمر است و نگران باشید که در چه حالی است و کجاست .

با دراختیارگذاشتن دستگاه ردیاب برای بیماران آلزایمری شما می توانید هر لحظه از مکان آنها و سالم بودن آنها مطلع شوید و نفس راحتی بکشید.

نزدیک 60 درصد از بیماران آلزایمری  حرکات غیر قابل پیش بینی انجام می دهند و بیرون از خانه می روند و گم می شوند زیرا دچار فراموشی می شوند با دراختیارگذاشتن ردیاب دیگر نیاز نیست که 24 ساعته از آنها مراقبت کنید.

فانزیو دیتا

“درباره ردیاب شخصی بیشتر بدانید”

ردیاب شخصی در امور شرکتی چه نقشی ایفا میکند؟

آیا دوست دارید رفتار بازاریاب های شرکت خود را رصد کنید؟

آیا میتوانید پرسنل شرکت خود را هنگام ماموریت کنترل کنید؟

    شما با ردیاب های جی پی اس شخصی میتوانید بازاریابهای شرکت خودر را در هر کجا که باشند ، هر تعدادی که باشند ، روی نقشه های پنل ردیابی خود ملاحظه نمائید ، از رفتارهای حرکتی آنها ، مقدار مسافت های پیموده شده ، زمان پیمودن مسیر ، مقدار توقف ، سرعت حرکت ، ورود وخروج از مناطق تعیین شده آگاهی پیدا کنید و این اطلاعات بر روی سرور های شرکت ذخیره شده و شما میتوانید هر زمان که خواستید از این اطلاعات بهره ببرید.

    شرکت ها امروزه برای کاهش هزینه ها و جلو گیری از تخلفات پرسنل شرکت خود نیازمند کنترل هر چه بیشتر پرسنل هستند ، دستگاه های ردیاب جی پی اس همراه یا ردیاب شخصی با امکاناتی که دارد این امکان را فراهم میکنید که شما به آسانی و با دقتی بالا این کار را انجام دهید .

ردیاب شخصی چگونه در مراقبت از کودکانتان نقش ایفا میکند؟

دوست دارید از موقعیت فرزند خود در زمانی که به اردویی رفته آگاهی داشته باشید ؟

آیا نگران فرزندان خود در طول مسیر رفت و آمد از مدرسه هستید؟

    با ردیاب های جی پی اس همراه فرزند شما در هر کجا که باشد از آن آگاهید . دستگاه های ردیاب شخصی امکان مکالمه را نیز برای شما فراهم می آورد و فرزند شما با زدن دکمه درخواست کمک و دکمه ارتباط سریع میتواند با شما تماس بگیرد .شما بواسطه این سیستم میتوانید از طریق موبایل ، تبلت و یا لپ تاپ به راحتی عزیزانتان را در هر کجا که باشند ملاحظه و با آنها مکالمه کنید

ردیاب شخصی چگونه در مراقبت از سالمند یا بیمار ناتوان و یا آلزایمری نقش ایفا میکند؟

نگران خروج ناگهانی آنها از خانه یا گم شدن آنها هستید؟

نگران سلامت آنها هستید ؟

    تنها راه برای حفاظت از آنها کنترل رفتارهای حرکتی آنهاست ، در هر لحظه که بخواهید میتوانید بیمار و سالمند خود را بر روی نقشه های سامانه ردیابی ،توسط گوشی موبایل خود رصد کنید و با تعیین مناطق ممنوعه از خروج آنها از خانه اگاه شوید . در صورت خروج و یا ورود فرد به مناطق ممنوعه دستگاه ردیاب شما را از طریق اس ام اس و تماس آگاه میسازد .

    شرکت فانزیو بعنوان برترین  شرکت وارد کننده و فعال در زمینه فروش و پشتیبانی محصولات جی پی اس شخصی و خودرویی آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز میباشد

فانزیو دیتا

شما بعد از بایان مدت زیر به صفحه ردیاب تلتونیکا منتقل خواهید شد

ثانیه

درباره شرکت فانزیو دیتا (هلدینگ آلما فن آوران)

 

phanzio-data-11

شرکت فانزیو در سال 1386 به ثبت رسیده و در زمینه واردات ، فروش و پشتیبانی دستگاه های ردیاب خودرویی و جی پی اس های همراه بر روی محصولاتی که استانداردهای کیفت CE ، FCC ، CCC و استاندارد مخابراتی ایران را دارا میباشد تمرکز دارد.

مدیران شرکت فانزیو بر این باورند که کار با فروش کالا تمام نشده بلکه شروع میشود ، شرکت ادامه حیات و پیشرفت خود را منوط به رضایتمندی مشتریان میداند و در این راه همواره خود را متعهد در امر خدمات و سرویس دهی به مشتریانی که به آنها اعتماد کرده اند میداند.

تیم اجرایی فانزیو در تلاش است با بهره گیری از بهترین برند های تولید کننده دستگاه های ردیاب و همچنین با استفاده از نرم افزارها و راه کارهای مناسب قدمی در راستای اهداف شرکت و رضایت مشتریان بردارد.