ردیاب خودرو و جی پی اس خودرو فروش انواع ردیاب خودرو ، ردیاب شخصی . فروش جی پی اس خودرو

ردیاب خودرو-

“سوالات متداول در مورد دستگاه ردیاب جی پی اس خودرو”

سیستم AGPS چیست؟

در مواقعی که دستگاه ردیاب جی پی اس زیر سقف باشد دیگر نمیتواند موقعیت خود را پیدا کند اما دستگاه های فانزیو با بهره گیری از تکنولوژی AGPS زمانهایی که دستگاه زیر سقف نیز قرارداشته باشد ،میتواند موقعیت خود را شناسایی کند ، با این وجود شما همیشه موقعیت خودرویتان را خواهید داشت.

باتری پشتیبان در دستگاه های ردیاب خودرویی چه نقشی دارند؟

باتری داخلی یا باتری  پشتیبان برای مواقعی است که خودرو خاموش است و یا به هر دلیل برق رسانی به دستگاه مختوش شده است.

با وجود باتری پشتیبان زمانی که خودرو خاموش است این امکان هست که هشدار های امنیتی مثل بازشدن دربها و آژیر دزدگیر را برای شما ارسال نماید.

حافظه داخلی چه نقشی در عملکرد دستگاه دارد؟

هر کجا که اینترنت سیمکارت شما (GPRS) تحت پوشش شبکه نباشد. دستگاه ردیاب هم نمیتواند با سرور ارتباط بر قرار کند از این رو این اطلاعات در حافظه داخلی ذخیره میشود و به محض آنکه دستگاه ، تحت شبکه قرار گیرد ، آن اطلاعات را به سرور ارسال میکند. در این صورت شما گزارشات دقیق و مفیدی از تاریخچه حرکت خواهید داشت .مطمئن باشید در صورت تهیه دستگاه های بی کیفیتی که حافظه داخلی ندارند ، به شدت پشیمان خواهید شد.

آیا دستگاه ردیاب خودرو در هنگام کارکرد صدایی دارد؟ هشدارهای دستگاه به چه صورت است ؟

خیر ، دستگاه ردیاب خودرویی هیچ گونه سرو صدایی ندارد و هشدارهای دستگاه از 3 طریق برای شما ارسال میشود.

دستگاه ردیاب خودرو به 3 شماره تماس که برایش تعریف کرده اید اس ام اس میدهد .این اس ام اس حاوی متن هشدار و لینک مستقیم موقعیت جغرافیایی خودرو روی نقشه های گوگل مپ است

با جزئیات کامل به کنترل پنل ردیابی شما ارسال میگردد و این پنل ها با صدای هشدار شما را با خبر میسازد ایمیلی حاوی موقعیت جغرافیایی خودرو و متن هشدار برای شما ارسال میگردد

این دستگاه های ردیاب خودرویی چه هشدارهایی را میدهند؟

باز شدن دربهای خودرو

روشن و خاموش شدن خودرو اعلام آژیر کشیدن دزدگیر خودرو در صورت حمل خودرو با جرثقیل خروج یا ورود خودرو به منطقه های جغرافیایی اعلام درخواست کمک توسط دکمه SOS مخفی شده در خودرو تجاوز از سرعت غیر مجاز حرکت خودرو در شیب غیر مجاز کم بودن باتری داخلی دستگاه ردیاب کم بودن منبع تغذیه یا باتری خودرو قطع کرن کابل برق دستگاه ردیاب قطع کردن آنتن های دستگاه ردیاب  

در این دستگاه ها سیمکارت قرار میگیرد؟ به چه منظور؟

بله ، تمامی دستگاه های ردیاب آنلاین برای ارسال موقعیت جغرافیایی دریافتی از ماهواره جی پی اس ،نیاز به سیمکارت دارد ، در واقع دستگاه ردیاب آنلاین از GPRS یا به عبارتی ساده تر اینترنت سیمکارت این موقعیت های جغرافیایی را به سرور ارسال میکند  و شما این موقعیت ها را در کنترل پنل های ردیابی خود به صورت آنلاین ملاحظه میکنید

ورودی ها در این دستگاه ها به چه معنی است ؟

شما توسط ورودی های دستگاه  میتوانید از وضعیت خودرو خود مطلع شوید . به طور مثال اگر یک ورودی را به ACC خودرو وصل کنیم میتوانیم آنلاین ببینیم ماشین روشن است یا خاموش و گزارشاتی داشته باشیم از زمانهای خاموش و روشن شدن موتور خودرو.

 ردیاب خودرویی فانزیو تعدادی ورودی دارند که میتوانید توسط آنها ازوضعیت قسمت های مختلف خودرو خود آگاه باشید

خروجی ها چه نقشی دارند؟

شما توسط خروجی های دستگاه میتوانید قسمت های مختلف خودرو را خاموش و یا روشن کنید. و کنترل قسمت های مختلف خودرو را داشته باشید به طور مثال در صورت سرقت خودرو میتوانید خودرو خود را با رعایت موارد ایمنی از راه دور خاموش کنید .

مانیتورینگ صوتی در این دستگاه ها به چه صورت است؟

شما میتوانید شماره های تماسی را به این منظور برای دستگاه تعریف نمائید ، حالا شما اگر با آن شماره های تعریف شده برای دستگاه ، با آن تماس بگیرید ، دستگاه تماس را خودکار بر قرار کرده و شما این امکان را دارید که صدای داخل اتاق خودرو را به وضوح بشنوید.

این دستگاه ها امکان مکالمه دارند؟

بله، شما میتوانید با دستگاه ردیاب تماس بگیرید و با راننده صحبت کنید ، در این حالت ، هم میتوانید از گوشی تلفن مخصوص دستگاه برای مکالمه استفاده کنید و هم میتوانید  بر روی آیفون با راننده مکالمه کنید .

تنظیمات دستگاه های فانزیو به چه صورت انجام میشود؟ آیا ما خودمان میتوانیم تنظیمات را انجام دهیم و یا تغییراتی در آن انجام دهیم؟

تنظیمات ردیاب جی پی اس فانزیو به سادگی امکان پذیر است.

از طریق کنترل پنل های ردیابی شما میتوانید در هر زمان و مکان به صورت آنلاین ، تنظیمات دستگاه خود را انجام دهید ، همچنین شما میتوانید همزمان تعدادی یا همه دستگاه های خود را تنظیم نمائید.

تنظیمات دستگاه از طریق SMS روشی منسوخ شده است. در انتخاب محصول خود هنگام خرید توجه کنید.

کنترل پنل های ردیابی  چیست ؟

برای سهولت در ردیابی و انجام گزارش گیری های مختلف و تنظیمات دستگاه ردیاب ، نیاز به کنترل پنل های ردیابی دارید.

در واقع ارتباط شما با دستگاه توسط این سامانه انجام میگیرد . این کنترل پنل ها تحت وب میباشد یعنی شما  نیاز به نصب نرم افزار بر روی کامپیوتر ، تبلت و موبایل خود ندارید و با ورود به وب سایت و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود وارد کنترل پنل خود میشوید.

ردیاب خودرو در کدام قسمت از خودرو نصب میشود؟

بسته به خودرو شما دستگاه در قسمتی نصب میشود که دسترسی به آن قسمت از خودرو دشوار باشد و پیدا کردن دستگاه ردیاب توسط سارق غیر ممکن باشد.

نصب دستگاه ردیاب خودرویی در کجا انجام میشود؟

شما میتوانید درخواست نصب در محل داشته باشید . در شهر تهران بدون هزینه ایاب و ذهاب

چه روزهایی میشود نصب دستگاه ردیاب خودرو را انجام داد؟

نصب در تمام ایام سال از ساعت  6 صبح تا 12 شب امکان پذیر است حتی در روزهای تعطیل

” ردیاب خودرو جایگزین دزدگیر خودرو “

   آیا میدانید برای دزدیدن خودروی پراید تنها 13 ثانیه لازم است؟ طبق آمار منتشر شده از طرف نیروی انتظامی هر 2 ساعت یک ماشین در تهران دزدیده میشود، که 60% این خودروها را پراید و بعد از آن محصولات گروه پژو بیشترین آمار سرقت را به خود اختصاص می دهند. داستان تکراری سرقت خودرو ، سالهای زیادیست که گریبان گیر صاحبان خودرو ، پلیس و بیمه هاست.

   کلید پیشگیری از سرقت خودرو اول از همه در دست خودرو سازان و پس از آن صاحبان خودرو باید رعایت نکات ایمنی و استفاده از تجهیزات ضد سرقت را مد نظر خود قرار دهند.

   ردیاب های ماهواره ای ، نسل جدید سیتسم های ایمنی و ردیابی خودرو میباشد که به نام دزدگیر ماهواره ای نیز معروفند، این سیستم مکمل دزدگیر خودروی شما می باشد و  این امکان را به شما می دهد تا توسط سامانه های ردیابی شرکت ارائه دهنده، خودروی خود را ردیابی و از مکان و سرعت دقیق آن در هر نقطه دنیا با خبر شوید.

   این سیستم مناسب برای ناوگانهای مسافر بری ، آژانسهای کرایه ماشین، اورژانسها و بیشتر از همه مناسب برای خودرو های لوکس می باشد.

   در کنار ردیابهای خودرو ، نوع دیگری از جی پی اس ها وجود دارد که امکان ردیابی عزیزانتان از جمله کودکان در زمان مدرسه و اردو های خارج از شهر ، کوهنوردان ، اسکی سواران ، و نیز سالمندانی که دچار مشکل فراموشی هستند را به شما میدهد. و شما میتوانید به راحتی آنها را ردیابی و در صورت بروز حوادث به موقع عمل کنید.

    شرکت فانزیو دیتا بعنوان برترین شرکت وارد کننده و فعال در زمینه فروش و پشتیبانی محصولات جی پی اس شخصی و خودرویی آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز میباشد

phanzio

شما بعد از بایان مدت زیر به صفحه ردیاب شخصی منتقل خواهید شد

ثانیه

درباره شرکت فانزیو دیتا (هلدینگ آلما فن آوران)

 

 phanzio-data-11

   شرکت فانزیو در سال 1386 به ثبت رسیده و در زمینه واردات ، فروش و پشتیبانی دستگاه های ردیاب خودرویی و جی پی اس های همراه بر روی محصولاتی که استانداردهای کیفت CE ، FCC ، CCC و استاندارد مخابراتی ایران را دارا میباشد تمرکز دارد.

   مدیران شرکت فانزیو بر این باورند که کار با فروش کالا تمام نشده بلکه شروع میشود ، شرکت ادامه حیات و پیشرفت خود را منوط به رضایتمندی مشتریان میداند و در این راه همواره خود را متعهد در امر خدمات و سرویس دهی به مشتریانی که به آنها اعتماد کرده اند میداند.

  تیم اجرایی فانزیو در تلاش است با بهره گیری از بهترین برند های تولید کننده دستگاه های ردیاب و همچنین با استفاده از نرم افزارها و راه کارهای مناسب قدمی در راستای اهداف شرکت و رضایت مشتریان بردارد.